Profilerte stillinger fra BilbransjeJOBBER

Slik var det nye Porsche-anlegget ment å se ut - nå venter Traasdahl på nye retningslinjer for hvordan anlegget skal bli.

Har satt bygging av nytt Porsche-anlegg på vent

I september 2023 var det meste klart for byggingen av et nytt Porsche Center Tromsø. Snaue to år senere er eier og styreleder Bjørn Cato Traasdahl fortsatt langt unna å flytte inn i et nytt anlegg.

For å lese denne saken må du ha et Bilbransje24-abonnement.


---

Ikke abonnent?

Få umiddelbar tilgang til alt innhold på Bilbransje24 med én måneds prøveperiode. Tilbudet er kun tilgjengelig én gang for samme person.

For årsabonnement, klikk "Bestill her". Ønsker du abonnement for flere brukere har Bilbransje24 flerbruker-avtaler med gode vilkår. Ta kontakt med oss for et uforpliktende tilbud.

Prøv oss
Én måned

1 krone (+ mva)


Etter utløp av prøveperioden går abonnementet automatisk over til kvartalsvis fornying med faktura og løper til oppsigelse. Pris: 1.100 kroner (+ mva) per kvartal.

Bestill prøveperiode

Årsabonnement
12 måneder

3.900 kroner (+ mva)


Abonnementet fornyes automatisk

Bestill her